Ikona wykres

Księgowość

Łączymy zalety tradycyjnej księgowości z nowoczesną technologią. Dzięki internetowemu systemowi księgowemu zawsze masz dostęp do informacji o finansach Twojej firmy. Nasz program dostępny jest na telefonie, komputerze czy tablecie. Z każdego miejsca, o każdej porze w prosty, szybki i bezpieczny sposób wystawisz fakturę, zaksięgujesz koszty czy rozliczysz podatki. Naszym celem jest zagwarantowanie każdemu Klientowi kompleksowej obsługi, dlatego zapewniamy również dedykowaną Księgową, która indywidualnie zadba o procesy księgowe Twojej firmy.

Ikona wykres

Kadry

Przedsiębiorca zatrudniający pracowników musi pamiętać o wielu sprawach. Ewidencja pracowników, sporządzanie dokumentów, zlecanie szkoleń, badań okresowych, przekazywanie wynagrodzeń. To i wiele więcej zrobimy za Ciebie! Powierzając nam te działania zyskujesz czas i masz pewność najwyższej jakości usług na każdym etapie zatrudnienia pracowników.

Ikona wykres

Doradztwo biznesowe

Oferujemy pełne doradztwo biznesowe w funkcjonowaniu i rozwoju Twojej firmy. Nasz zespół specjalistów zawsze jest do Twojej dyspozycji, służy radą i pomocą w podejmowaniu efektywnych decyzji, które mają wpływ na korzystny rozwój Twojej firmy. Dostosujemy nasze usługi i działania do specyfikacji Twojej działalności.

Ikona wykres

Doradztwo podatkowe

Zapewniamy doradztwo podatkowe, czyli gwarancję bezpiecznego rozwoju Twojej firmy. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na dopilnowywanie kwestii podatkowych, zajmiemy się tym za Ciebie. Posiadamy, duże doświadczenie w kwestii optymalizacji podatków. Zapewnimy między innymi skuteczne planowanie podatkowe, analizy czy sporządzanie pism podatkowych.

Ikona wykres

System do fakturowania

Zapewniamy nowoczesny system do fakturowania, dzięki któremu wszystkie dokumenty firmy masz w jednym miejscu. Wystaw fakturę i gotowe! Nie musisz już jej wysyłać do Księgowej. Dzięki internetowemu systemowi księgowemu zawsze masz dostęp do informacji o finansach Twojej firmy. Nasz program dostępny jest na telefonie, komputerze czy tablecie.

Ikona wykres

Doradztwo finansowe

Zależy nam na tym, byś w pełni mógł skupić się na rozwoju swojej firmy – my zajmiemy się resztą! By zapewnić kompleksowość usług oferujemy również doradztwo finansowe. Dzięki temu możesz być pewny, że pomożemy Ci w uzyskaniu korzystnego kredytu, leasingu lub ubezpieczenia. Nasz doradca finansowy, we współpracy z Twoją księgową, znajdzie najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe i przygotuje niezbędną dokumentację. Dzięki temu rozwiązaniu nie tracisz czasu i pieniędzy, które możesz spożytkować na rozwój swojej działalności.

Jesteśmy tu dla Ciebie
i Twojej firmy.

Zależy nam na tym, byś w pełni mógł skupić się na rozwoju swojej działalności - my zajmiemy się resztą!

Wystarczą 3 kroki abyś mógł korzystać z Systemu Brokerii!

Ikona Usługi

Krok 1

Napisz do nas lub wypełnij formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie w przeciągu 12h.

Ikona Usługi

Krok 2

Opowiedz nam o swojej firmie, dzięki temu lepiej poznamy Twoje oczekiwania i potrzeby.

Ikona Usługi

Krok 3

Na maila otrzymasz od nas login i hasło do logowania do naszego systemu. Zaloguj się i korzystaj!

Napisz do nas

Strzałka w górę